Puszkin, bo tak nazywa się zielony pojemnik, który stanął w dniu dzisiejszym koło Pływalni Miejskiej w Kole, to kolejna akcja której inicjatorem jest Sebastian Szczesiak – kolski społecznik, inicjator wielu zbiórek i akcji charytatywnych na rzecz potrzebujących. Do współpracy przy realizacji tego dobroczynnego projektu Sebastian zaprosił Jarosława Jóźwiaka ze Stowarzyszenia W KOŁO POMAGAM, z którym zrealizował już kilka projektów cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. 

Działania podejmowane przez Sebastiana  i Jarka wspiera Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski, a mają one na  celu podniesienie poziomu świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych naszego społeczeństwa, ale przede wszystkim dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców miasta w zbiórkę –  tym razem puszek, wsparcie na rzecz osób potrzebujących. Kwota uzyskana ze sprzedaży zebranych puszek zostanie przekazana na szczytny cel.

Trzeba zaznaczyć, że sponsorem pierwszego w Kole PUSZKINA  jest Prezes firmy AGRONAS SP. Z  O.O Koło – pan Łukasz Żurawik.

Zachęcamy wszystkich do nakarmienia Puszkina i aktywne włączenie się do akcji naszych kolskich społeczników.

Więcej o nowej akcji w relacji video – zachęcamy do obejrzenia.

 

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

żródło:Kolskiefakty.pl