MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ SHINKYOKUSHINKAI KARATE
W dniu 23.03.2024 roku w Zduńskiej Woli odbyły się ,,Mistrzostwa Polski Centralnej w Kata”. Turniej odbył się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Zduńska Wola.
Na matach stawiło się 132 zawodniczek i zawodników z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego. Zawody rozegrano z podziałem na płeć oraz na grupy wiekowe od 5 do 18 lat. Organizacja zawodów przebiegła prawidłowo i na wysokim poziomie. Dzięki zaangażowaniu sędziów i organizatora mistrzostw, konkurencje rozegrano sprawnie. Najwięcej emocji wśród przybyłych gości, rodziców oraz zawodników wzbudziły walki najmłodszych karateków.
Na koniec mistrzostw medale i dyplomy wręczali: Prezydent Miasta Zduńska Wola Pan Konrad Pokora, Pani Dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Pani Katarzyna Chwiałkowska oraz sędzia główny zawodów Sensei Bogdan Jankowski 4 dan.
Kolski Klub Kyokushin Karate wypadł bardzo dobrze zdobywając 9 medali.
Wyniki:
2 miejsce: Martyna Nowosad, Lena Zawadzka, Jolanta Broniarczyk, Roksana Tomaszewska, Nela Nowicka, Patryk Zawadzki, Konrad Laska, 3 miejsce: Kordian Laska, Maja Broniarczyk.
Rolę sędziów podczas zawodów pełnili sensei Daniel Pakuła 4 dan i sensei Eryk Kędziora 1 dan.
Udział w zawodach wsparło Miasto Koło.
źródło: Kolski Klub Kyokushin Karate
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com