Pomoc na leczenie Dominika z Koła

Po konsultacji endokrynologa zostało rozpoznane u Dominika kolejne schorzenie jest to : E34 nieokreślone Zburzenia wydzielania wewnętrznego.

Opis zrzutki

Dominik urodził się z polipem w woreczku żółciowym .w wieku noworodkowym zaobserwowano u Dominika napady, co przyczyniło się do rozwinięcia się padaczki ogniskowej, umiejscowionej w lewej półkuli mózgu. Jestey pod obserwacja neurologa dziecięcego z powodów bardzo silnych boli głowy.Dominik przeszedł trzy skomplikowane i nie refundowane przez NFZ operacje spodziectwa( KOD ICD 10:Q54). Nadal jesteśmy pod obserwacja hirurga dziecięcego w Prywatnej  Lecznicy Cereus śp. Z. O. O. Obecnie diagnozujemy Dominika, po ostatnim pobycie w szpitalu zdiagnozowano u Dominika padaczkę (
ICD 10: G40) jest to rozpoznanie zasadnicze, natomiast współistniejące choroby to migrema udarowa (ICD 10: G43. 8).Zaobserwowano również regrets rozwoju u Dominika. Podczas badania MIR i USG jamy brzusznej wykryto u Dominika bardzo duże zgrubienia ścian pęcherzyka żółciowego, i znacznie obniżenie stężenia fosforu w surowicy krwi. Dalszymi zaleceniami jest opieka ww poradni neurologicznej, wykonanie badań genetycznych które również nie są refundowane przez NFZ, badania metaboliczne, wszystkie badaniausimy wykonać prywatnie. 
Bardzo prosimy wszystkich Was o pomoc dla naszego synka, gdyż my nie jesteśmy w stanie zapewnić badań prywatnych i dalszego leczenia dla naszego synka. 
Wszystkim z góry dziękujemy za wsparcie i pomoc rodzice Dominika.
Anna i Artur. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/c5dg8r
źródło:zrzutka.pl