Zarząd Klubu MKS Olimpia Koło poczynił już pierwsze wzmocnienia kadry w ramach rozgrywek IV ligi wielkopolskiej na sezon 2020/2021. „Nowymi-starymi” zawodnikami zostali bramkarz Łukasz Szymański i Michał Rutkowski, których nikomu nie trzeba przedstawiać, obydwaj są wychowankami naszego klubu.
Niespełna 23-letni Łukasz Szymański ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w MKS Dąbie, z którym dwukrotnie awansował, Najpierw z A-klasy do klasy okręgowej, a potem z klasy okręgowej do V ligi wielkopolskiej. Wcześniej występował również w Orle Grzegorzew, Turze Turek i KP Zryw Dąbie.
28-letni Michał Rutkowski, po rocznym wypożyczeniu do Kujawianki Izbica Kujawska (IV liga kujawsko-pomorska) powraca do kolskiej Olimpii. Michał jest kolejnym wychowankiem, który przez wiele lat reprezentował barwy Olimpii Koło. Wcześniej dla przypomnienia występował również w Sokole Kleczew czy Wiśle Płock.Zarząd Klubu zapowiada, że to nie koniec wzmocnień.http://olimpiakolo.pl/…/michal-rutkowski-i-lukasz-szymanski…

źródło:MKS Olimpia Koło

 

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com