Meg Simple Solutions Sp. z o.o. – producent i dystrybutor innowacyjnych metod ogrzewania.
Rok 2022 to rok znacznych podwyżek. Polakom sen z powiek spędzają nie tylko wysokie ceny paliw na stacjach benzynowych, ale także ceny węgla, gazu czy energii elektrycznej, które w konsekwencji przekładają się na roczny koszt ogrzewania. Obecnie wiele osób poszukuje ekologicznych i innowacyjnych sposobów ogrzewania, które mogą przynosić spore oszczędności. Efektywne i oszczędne ogrzewanie wymaga zastosowania nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które zapewni Państwu Meg Simple Solutions Sp. z o.o. Meg Simple Solutions Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się na polskim rynku firma z branży energii słonecznej, produkująca folie grzewcze na podczerwień, która swoją siedzibę ma również naszym mieście. Firmę MEGSS reprezentują osoby z bogatą wiedzą i doświadczeniem w branży nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Dynamicznie działa także w sektorze transmisji energii elektrycznej, kontroli oraz dystrybucji. Prezesami, a zarazem współwłaścicielami spółki są Patryk Czajka i Mariusz Tomasz Szerszeń. Misją powstałej w 2012 r. spółki MEG SIMPLE SOLUTIONS Sp. z o.o. jest tworzenie wraz z klientami ich ECO PRZESTRZENI oferując nowoczesne systemy ciepła, rekuperacji oraz własnej elektrowni słonecznej, która w połączeniu z folią grzewczą zagwarantuje najtańsze, ekologiczne, bezpieczne i zdrowe ogrzewanie.
Spółka jako jedna z największych producentów Folii Grzewczej MEGSS EcoFuture® w Polsce posiada w swojej ofercie systemy grzewcze do każdego rodzaju budynków. Obszerna wiedza i doświadczenia w branży sprawia, że firma skutecznie pomaga klientom indywidualnym, jak i biznesowym, nie tylko w budowie, ale również modernizacji domów, mieszkań, biur oraz obiektów użyteczności publicznej. W portfolio firmy znajdziemy nie tylko wspomniane wcześniej folie grzewcze na podczerwień, ale również pompy ciepła marki LG, których firma jest jednym z głównych dystrybutorów w Polsce, panele LongiSolar oraz JaSolar, a także falownik znanej marki Huawei, który jest falownikiem hybrydowym co oznacza, że można do niego podłączyć magazyn energii Huawei Luna 2000 i w ten sposób gromadzić wyprodukowana energię. W wywiadzie, którego udzielił dla naszego portalu jeden z Prezesów spółki MEGSS Simple Solutions Sp. z o.o. Patryk Czajka – podkreślił, że produkty, które oferuje firma są z najwyższej półki i plasują się wysoko w rankingach.
Folia Grzewcza MEGSS EcoFuture, której jak wcześniej wspominaliśmy, spółka jest producentem, plasuje się wysoko w rankingu TOP 10, co świadczy o tym, że produkt został wykonany starannie z najwyższej jakości materiałów i surowców, zgodnie z założeniami projektowymi i konstrukcyjnymi.
Wspomniana wcześniej Folia grzewcza MEGSS ECOFUTURE® to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania podłogowego i flagowy produkt, którym firma może się poszczycić. Produkt jest dostępny na rynku od ponad trzech lat i już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród rzeszy klientów i posiada cały szereg zalet i korzyści. Coraz więcej osób szukając oszczędności decyduje się na zastosowanie w swoich domach, hotelach, firmach tego typu rozwiązania. Ma ona bowiem bardzo szerokie zastosowanie. To produkt, który idelanie sprawdzi się w takich rozwiązaniach jak: elektryczne ogrzewanie podłogowe czy elektryczne ogrzewanie ścienne nie tylko w budynkach mieszkalnych (domy, mieszkania, apartamenty), ale także użytkowych, jak na przykład obiekty sakralne, muzealne, stacje paliw, hale magazynowe czy obiekty wielkopowierzchniowe itp. Wykorzystywana jest także w systemach ogrzewania w obiektach kempingowych czy w kamperach. Warty podkreślenia jest fakt, że folię grzewczą można zamontować na kilka sposobów, które zależne są od tego, na jakim etapie znajduje się budowa czy remont. Można ją zastosować pod wylewkę, pod panele, pod wykładziny, na ściany czy sufity.
Produkt gwarantuje niskie koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników, gdyż ogrzewanie zapewniane jest poprzez wykorzystanie prądu elektrycznego. Zastosowanie folii grzewczej pozwala zaoszczędzić miejsce. System nie wymaga konieczności wydzielania przestrzeni na jednostki grzewcze, kotłownie czy grzejniki. W połączeniu dodatkowo z własną instalacją fotowoltaiczną błyskawicznie zyskał ogromne zainteresowanie wśród klientów. Nie wymaga również konieczności obsługi systemu, tak jak ma to miejsce w przypadku posiadania pieca grzewczego. Co ważne, użycie folii grzewczej zapewnia bezpieczeństwo jej użytkowania. Redukuje do minimum wszelkie zagrożenia związane z korzystanie z tradycyjnych systemów ogrzewania. Tak więc, zastosowanie Folii grzewczej MEGSS EcoFuture® zapewnia wysoki komfort użytkowania, niski koszty eksploatacji, szybki i łatwy montaż bez potrzeby przyłącza.
Bardzo dużym zainteresowanie wśród Klientów cieszy się również instalacja fotowoltaiczna. Panele fotowoltaiczna zwane potocznie panelami słonecznymi produkują prąd ze słońca. Zamieniają fotony ze słońca na prąd stały, falownik przekształca je w prąd zmienny, czyli dokładnie taki jak mamy w naszej domowej sieci elektrycznej. Montaż instalacji fotowoltaicznej oferuje mnóstwo korzyści. Dzięki odpowiednio dobranych panelom:
• obniżysz rachunki za prąd nawet o 90%
• uniezależnisz się od cen energii elektrycznej
• wyprodukujesz własną ekologiczną energię.
W wywiadzie, którego udzielił dla naszego portalu jeden z Prezesów spółki Meg Simple Solutions Sp. z o.o. Patryk Czajka podkreślił, że oferowane produkty wyróżniają się marką, wysoką jakością wykonania produktu, ciekawym desingiem, wytrzymałością – co najważniejsze – niskim zużyciem prądu. Stanowią nowoczesne technologicznie rozwiązanie ogrzewania pomieszczeń, ale przede wszystkim są przyjazne środowisku.
Partnerskie podejście specjalistów firmy do realizacji zleceń sprawia, że proponowane przez MEGSS usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców, co spowodowało, że firma postanowiła poszerzyć swój model działalności o franczyze, rozszerzając sieć o kolejne punkty, nowe rejony, zyskując nowe kanały dystrybucji swoich produktów i usług. MEGSS zaprasza do kontaktu firmy i osoby z uprawnieniami, które byłyby zainteresowane współpracą przy dystrybucji i montażu folii grzewczych najnowszej technologii, zapewniając w tym zakresie wsparcie merytoryczne i marketingowe.
Decydując się na skorzystanie z oferty Firmy MEG Simple Solutions mogą mieć Państwo pewność, że zostaniecie obsłużeni kompleksowo – od fachowego Doradztwa, przez Projekt po Wykonawstwo. Każde rozwiązanie zaproponowane przez doradców, jest w pełni przemyślane, a co więcej – zapewnia tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Firma zrealizowała już tysiące projektów zarówno w Polsce oraz poza granicami kraju. Jej priorytetem jest rzetelność, terminowość i indywidualne podejście do projektu. W ambitny sposób dąży do realizacji zamówień stawiając na perfekcję i zadowolenie klienta. Dokładają wszelkich starań, by współpraca z nimi była dla Państwa szybka, miła i przyjemna. Klienci firmy mogą zatem liczyć na gwarancję, bezpieczeństwo potwierdzone cetyfikatem oraz pełne wsparcie w zakresie instalacji oraz przygotowania realizacji zlecenia. Każdy z produktów firmy MEGSS objęty jest gwarancją. W przypadku folii grzewczej jest to gwarancja 10 – letnia w pakiecie podstawowym, 25 – letnia wykupując pakiet rozszerzony.
Najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług są liczne certyfikaty m.in.: Certyfikaty Jakości produktu Folia Grzewcza MEGSS EcoFuture oraz rekomendacje klientów. Zapraszamy do zapoznania się z treścią filmu – rekomendacja Pana Jacka z Wrześni. Rekomendacje od klientów | MEGSS EcoFuture- Stwórzmy Eco Przestrzeń!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, spółka oferuje pomoc w sprawnym uzyskaniu kredytu/finansowania, pozyskania dotacji na zakup oferowanych produktów, a także ubezpieczenia stworzone typowo pod fotowoltaikę, pompy ciepła czy folie grzewcze. Klienci biznesowi mogą w tym zakresie skorzystać z leasingu.
Odwiedzając siedzibę firmy mieszczą się w Kole ul. 20 Stycznia 35, 62-600 oraz w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Partyzantów 3c, 05-100 lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 781 942 252, uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat produktów, a także profesjonalną i kompleksową pomoc ekspertów w wyborze innowacyjnych i ekologicznych metod ogrzewania.
Godziny otwarcia biur: 08.00 – 16.00
Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany zakupem produktów, firma prowadzi także internetową sprzedaż swoich produktów na Megss – Niska cena na Allegro.pl
Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Realizacje | MEGSS EcoFuture- Stwórzmy Eco Przestrzeń! oraz portali społecznościowych MEGSS EcoFuture | Facebook MEGSS EcoFuture. To tutaj znajdą Państwo informacje na temat aktualnych promocji, a także zapoznają się z najnowszymi realizacjami u klientów, którzy zaufali firmie MEGSS.

 

 

autor:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl