MDK W KOLE – ZACHWYTY KONCERT Z AMBICJAMI „PIOSENKI KORY” ZAPRASZAMY!
Zachwyty to cykl koncertów muzycznych opartych na wybitnej twórczości polskich autorów tekstów i kompozytorów. Naszym celem jest wspólnie z Wami tą twórczością się zachwycać. Wierzymy, że w czasach, w których rynek muzyczny i media przepełnione są nierzadko miałkością i bezbarwnością, istnieje ogrom muzyki wartościowej i godnej wysłuchania.
Twórczość kolejnej, cudownej artystki. Tym razem wspólnie zachwycać będziemy się tekstami Kory, wokalistki zespołu Maanam. Kora, a właściwie Olga Sipowicz primo voto Jackowska to jedna z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci polskiego rocka, nazywana barwnym ptakiem polskiej muzyki rockowej. Z zespołem Maanam wydała 11 albumów studyjnych. W 2014 roku otrzymała Srebrny Medal Gloria Artis za działalność artystyczną, natomiast w 2016 roku odebrała Złotego Fryderyka za całokształt twórczości. Jej teksty są charakterystyczne i dobrze znane szerokiej publiczności. Podczas 3. edycji Zachwytów wspólnie je sobie przypomnimy. W trakcie koncertu ponownie wokalistom towarzyszyć będzie dooKOŁA ORKIESTRA – 20 znakomitych muzyków, a wszystkie dźwięki popłyną wprost ze szlachetnych instrumentów. W podziękowaniu za ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami wydarzenia, znów zagramy dla Państwa aż 4 koncerty. Wierzymy, że kolejny raz wypełnicie Państwo po brzegi salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury.
Jesteśmy przekonani, że dobra muzyka, teksty Kory, którymi wspólnie będziemy się zachwycać, starannie przygotowana oprawa wizualna, światło i scenografia oraz kilka niespodzianek spowodują, że to będzie dobry wieczór.