MDK w kole – KONCERT „PIOSENKI CZESŁAWA NIEMENA”  23 i 24 kwietnia 2022 roku godz.17.30 i 20.00 Zapraszamy
Kolejna edycja ZACHWYTÓW przed nami. W tym roku na naszym koncercie zagości twórczość Czesława Niemena, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Podczas wyjątkowego muzycznego spotkania będziecie mieli Państwo okazję usłyszeć piosenki te najbardziej znane, jak i te, które nie są popularne, ale piękne.
Druga edycja ZACHWYTÓW przyniesie też wiele pozytywnych zmian. Najważniejsza to ta, że wokalistom będzie towarzyszyć 16-osobowa orkiestra, a wszystkie dźwięki popłyną wprost ze szlachetnych instrumentów. W podziękowaniu za ogromne zainteresowanie 1. edycją wydarzenia, w tym roku zagramy dla Państwa aż 4 koncerty. Dlatego muzycznych uniesień będzie mogła doświadczyć większa liczba naszych gości.
W koncercie wystąpią nowi wokaliści, których z ogromną przyjemnością zaprosiliśmy do tegorocznej edycji wydarzenia. Ponownie na scenie wysłuchać będzie można artystów zarówno bardzo młodych, jak i dojrzałych. Konsekwentnie zadbamy również o niepowtarzalną oprawę wizualną. Nie chcemy zdradzać wielu szczegółów, ale obiecujemy, że będzie ciekawie.Więcej na:https://www.zachwyty.pl/koncert
źródło:Zachwyty.pl