Za nami niesamowite widowisko muzyczne! 26 marca br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole odbył się wyjątkowy Koncert Charytatywny pod hasłem „Gramy dla Ali i Sandry”, podczas którego zbierano fundusze na leczenie i rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia „Kołowrotek i przyjaciele”.

Podczas koncertu podsumowano roczną pomoc na rzecz Sandry, jednej z podopiecznych Stowarzyszenia, która od dwóch lat zmaga się z SM.

Ala – Alicja Szczepankiewicz 3,5 letnia dziewczynka z okolic Kramska, urodziła się jako wcześniak z szeregiem wad wrodzonych

Artystami, którzy swoim występem porwali publiczność byli: Mariusz Urbaniak, Julia Wasielewska i Laura Bączkiewicz oraz zespoły:

Rock & Fire, który tworzą muzycy znani z czołowych projektów polskiej sceny muzycznej takich jak: 2Tm 2,3, Arka Noego, Armia, Bakszysz, MRR i wielu innych oraz

BIG UP  – wielkopolski zespół grający muzykę reggae.

Koniecznie trzeba nadmienić, że artyści którzy wystąpili na kolskiej scenie, zrzekli się swojego honorarium na rzecz Ali, która potrzebuje naszej i Waszej pomocy.

Ważnym momentem było pojawienie się na scenie rodziców małej Ali i zabranie głosu przez tatę, który serdecznie podziękował wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspomagają zbiórkę pieniędzy na leczenie malutkiej Ali.

Dochody z loterii, poczęstunku i zbiórki do puszek zostaną przekazane na pomoc

Jeżeli ktoś z Państwa miałby życzenie oddać swój 1% z podatku na podopieczne Stowarzyszenia Kołowrotek i Przyjaciele, z góry serdecznie dziękujemy. Jest to kwota, która pozwali na korzystanie ze specjalistycznego leczenia,  suplementację, rehabilitację, fizjoterapię i wiele, wiele innych.

Pamiętajmy o 1%

KRS 0000338878 – cel szczegółowy Sandra Jabłońska

KRS0000396361 – cel szczegółowy 0053256 Alicja

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu FB małej Ali – Kraina Alicji oraz wsparcia zrzutki „Pomagamy Ali” na:

https://www.siepomaga.pl/pomagamy-ali?fbclid=IwAR3_k5oyRwgJuH8oK9lNI2YMDgG_-t00vmFZPaBhOMbUXcBW4FNiolO8NuE

Koncert poprowadziła Natalia Rój i Jacek Adamczyk.

Kierujemy ogromne podziękowania do tych, którzy wsparli akcję i pomogli w organizacji koncertu. Podziękowania składamy również na ręce lokalnych przedsiębiorstw.

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/kolskiefakty/photos/pcb.506109171013117/506100861013948 

 

źródło:Kolskiefakty.pl