Organizatorzy – Kolska Marka, Stowarzyszenie W Koło Pomagam oraz Miejski Dom Kultury w Kole zapraszają na koncert na charytatywny „GRAMY RAZEM DLA TYMKA”, który odbędzie się  w  sobotę  29 stycznia br.  o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Kole. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Kolska Marka https://www.facebook.com/Kolskamarka wraz z licznymi artystami zagrają i zaśpiewają dla małego Tymona. Tymek to mały chłopiec, który od samego początku swojej drogi musi zmagać się z przeciwnościami losu. W 10 tygodniu życia zdiagnozowano u niego guza Wilmsa w lewej nerce, którego lekarze musieli usunąć wraz z nerką. Rodzice chorego Tymka wiążą duże nadzieje z przeszczepem komórek macierzystych za granicą, jednak koszt przeszczepu to ogromny wydatek. Chłopiec mając wiele innych dysfunkcji wymaga stałego i dalszego kosztownego leczenia.

Zbiórkę dla Tymona przeprowadzi Stowarzyszenie W Koło Pomagam na czele z Jarosławem Jóźwiakiem. Już dziś mogą Państwo zasilić konto zrzutki dokonując wpłaty dowolnej kwoty na zrzutkę – link poniżej.

https://www.siepomaga.pl/tymon-gralak

W tym dniu pojawi się na scenie wielu artystów. Wystąpią m.in.: KOLSKA MARKA, 24GODZINY, WRO, ŚLIWEK/KAPUST, PEBE, SZYBKI, MERDEG, PAULINA, WEEZY/SZYMO, BIAŁY, FRANKLIN, POTHEADZZZ.

Odbędzie się również BREAKING SHOW – pokaz surowego B-boyingu w wykonaniu konińskich tancerzy Maślany, Ryby i Rubsona.

Całą imprezę poprowadzi: Wujek Samo Zło. Trzeba także nadmienić, że w realizację tego projektu włączyli się:

W przerwach między występami artystów odbędą się licytacje m.in.: płyty STOPSONA, czy młynków z logo KOLSKA MARKA, a także innych ciekawych gadżetów, do których licytacji już dziś wszystkich zachęcamy. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na  leczenie, rehabilitacja, wizyty lekarskie, a także specjalistyczna dietę dla Tymona.

autor:Kolskiefakty.pl

foto:Kolskiefakty.pl

plakat:Kolska Marka

źródło:Kolskiefakty.pl