30 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie nowej restauracji McDonald’s w Kole. Jest to 9. lokal licencjobiorczyni Katarzyny Kirchner w zachodniej części Polski i znajduje się przy ulicy Dąbskiej 41, niedaleko zjazdu z drogi krajowej w kierunku miasta. Restaurację zaprojektowano w stylu Geometry, który charakteryzuje się wyjątkowymi wzorami oraz kształtami. W dniu otwarcia na gości czeka specjalna promocja – puszka Coca-Coli gratis przy zakupie McZestawu.

 Restauracja w Kole jest 96. lokalem McDonald’s w regionie zachodnim, obejmującym województwa lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie. Zarządzać nią będzie Katarzyna Kirchner, która z systemem franczyzy w McDonald’s związana jest od grudnia 2012 roku, prowadząc również 8 innych restauracji w lokalizacjach: Kutno, Łęka, Machnacz, Police, Sochaczew oraz Turek.

„Bardzo się cieszę, że mogę otworzyć kolejną restaurację w regionie i dzięki temu poznawać lokalne społeczności, wspierać je i tworzyć nowe miejsca pracy”.  – mówi Katarzyna Kirchner.

Nowa restauracja McDonald’s w Kole  otwarta jest codziennie w godzinach 6:00 – 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s.

Lokal w Kole jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 10 menadżerów. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości są stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych. W otoczeniu lokalu znajduje się także ogródek.

Restauracja w Kole reprezentuje region Zachód, obejmujący województwa lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie. W sumie 19 licencjobiorców w tym regionie zatrudnia ponad 5 tysięcy pracowników i wpłaca do budżetu ponad 27 mln PLN m.in. na składki na ubezpieczenia społeczne oraz podatek od nieruchomości. Z siecią McDonald’s współpracuje także 13 dostawców z regionu.

foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl