Witamy w Święto Zakochanych! Właśnie rozstrzygnięty został ogłoszony przez Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego konkurs „Święty Walenty, patron miłości”. Konkurs, ogłoszony na fanpage www.facebook.com/MOJEMIASTOKOLO trwał w dniach 7-11 lutego 2022 r. Adresowany był do pełnoletnich mieszkańców naszego miasta. Zadaniem konkursowym było udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Jaki kształt przybrał XVII-wieczny relikwiarz skrywający Relikwie świętego Walentego przechowywany w bazylice św. Floriana w Krakowie? Jest to kształt ręki wzniesionej w geście błogosławieństwa, a trud poszukiwań odpowiedzi – w dostępnych źródłach historycznych – zadało sobie kilkudziesięciu kolan. Włodarz rozstrzygnął konkurs losowaniem w relacji na żywo, a szczęście dopisało pani Klaudii Chojnowskiej-Sikorskiej.
Aby odebrać nagrodę – ufundowany przez Burmistrza Krzysztofa Witkowskiego voucher na kolację dla 2 osób w Restauracji Beefteka o wartości 300 zł, pani Klaudia przybyła do ratusza wraz z mężem, z którym dziś miło spędzi wieczór.
Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy, wkrótce będziemy mieć dla Was następne niespodzianki.
Życzymy Państwu prawdziwie Zakochanych Walentynek!
źródło:UM w Kole
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com