W imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr Jarosława Szymczyka, Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Artur Foryński wręczył rodzeństwu Kornelii i Mateuszowi Zając dyplomy i nagrody za udział w ogólnopolskim konkursie „Stok nie jest dla bałwanów”. Młodzi kolanie zostali wyróżnieni w swojej kategorii wiekowej za pracę plastyczną. Gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem ogólnopolskiego konkursu plastyczno-filmowego pn. „Stok nie jest dla bałwanów” była Komenda Główna Policji wraz ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Fundacją PZU.

Przedsięwzięcie adresowane było do osób urodzonych w 2004 roku bądź później. Od 11 stycznia 2020 roku do 6 marca 2020 roku do Biura Prewencji Komendy Głównej Policji można było nadsyłać prace wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych oraz nakręcić spot filmowy maksymalnie do 60 sekund. Zadaniem uczestników konkursu było zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju, gala tego konkursu nie mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. W związku z tym, 7 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Kole insp. Artur Foryński, w imieniu Komendanta Głównego Policji, wręczył nagrody dla laureatów konkursu plastycznego w kategorii wiekowej 5-10 lat. Autorem plakatu byli Kornelia i Mateusz Zając z Koła, którym przekazano nagrody.

Gratulujemy Kornelii i Mateuszowi za inwencję i pomysłowość. Serdecznie dziękujemy również rodzicom, dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim dzieciom za zaangażowanie w konkurs.

źródło:KPP w Kole

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com