ARESZTOWANY ZA NARKOTYKI

Kolscy kryminalni zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Koła podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna trudnił się sprzedażą środków prawnie zakazanych oraz posiadał w mieszkaniu marihuanę i mefedron. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Kolscy policjanci mieli informację, że jeden z mieszkańców Koła trudni się sprzedażą narkotyków. W środę, 30 września br., funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania, w którym proceder ten miał się odbywać. Policjanci zastali w nim 33-letniego mieszkańca Koła. W wyniku przeprowadzonego przeszukania, mundurowi znaleźli pudełko z suszem brunatnozielonym oraz kilkanaście woreczków strunowych z zawartością białych kryształków. Badania laboratoryjne wykazały, że susz jest środkiem odurzającym w postaci marihuany, a białe kryształki to mefedron. Ponadto znaleźli pieniądze, które najprawdopodobniej pochodziły ze sprzedaży środków prawnie zabronionych.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Dzisiaj na wniosek Policji, Sąd Rejonowy w Kole aresztował mężczyznę na trzy miesiące. 33-latek odpowie przez wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa określone w Ustawie o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło:KPP w Kole

Leave a comment

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com