Kolejne przypadki zakażeń w Wielkopolsce. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 95 osób w regionie.
Szanowni Państwo, w związku z aktualizacją przez WSSE w Poznaniu danych dotyczących potwierdzonych zakażeń u mieszkańców Wielkopolski wprowadzono 2 zmiany korygujące – usunięto przypadki dotyczące:
35-letniego mężczyzny z powiatu ostrzeszowskiego (pozycja 6 raportu z 24 sierpnia) https://www.poznan.uw.gov.pl/komunikaty-prasowe/53-nowe-przypadki-zakazen-koronawirusem-w-wielkopolsce
53-letniego mężczyzny z powiatu ostrzeszowskiego (pozycja 13 raportu z 24 sierpnia) https://www.poznan.uw.gov.pl/komunikaty-prasowe/53-nowe-przypadki-zakazen-koronawirusem-w-wielkopolsce
z uwagi na ich zdublowanie we wcześniejszych raportach.
Jednocześnie z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w szpitalu jednoimiennym przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu z powodu Covid-19 zmarły 2 osoby: 79-letni mężczyzna z Poznania oraz 58-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu jarocińskiego.
W Wielkopolsce, uwzględniając wspomnianą korektę raportu, do tej pory odnotowano 5923 przypadki zakażeń koronawirusem, z czego 1657 to przypadki aktywne. 228 osób zmarło, a 4038 wyzdrowiało.
źródło:Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com