Jak pisaliśmy wcześniej https://kolskiefakty.pl/aktualnosci/kamil-jaroszewski-z-pasja-po-zdrowie-dla-sebastiana/

nadal trwa akcja zbiórki do której gorąco wszystkich zachęcamy.

Witam wszystkich 
Już za dwa dni wielki cel :
” Z PASJĄ PO ZDROWIE SEBASTIANA ”
Ściana Południowo – Zachodnia POLSKI
PRZEMYŚL – SZCZECIN
Na obecną chwilę Sebastian znajduje się od ponad miesiąca w szpitalu onkologicznym w WARSZAWIE i to jest jego obecne zdjęcie.
Stan zdrowia SEBASTIANA nie jest zbyt dobry, zbyt stabilny są złe wyniki badań.
Zachęcam wszystkich do mojej akcji, od cegiełki do cegiełki, budujemy przyszłość SEBASTIANOWI. Udostępniajcie akcje, taka prośba, ale nic na siłę, dobra wola.Niech będzie WIELKI HAŁAS w naszym kraju.
Będę miał również spotkana w Urzędach miasta, tam gdzie prowadzi mój szlak rowerowy, może nie we wszystkich, ale będę miał, wszystko wyjdzie podczas jazdy.
Tam również będą wspierać akcje.
Jest wielki cel i na niego czekam 
W niedzielę jadę do Przemyśla i odpoczywam. W poniedziałek rano startuje ( już nie mogę się doczekać, jestem w 100 % nastawiony i nakręcony w to, co czeka przede mną  )
PRZEMYŚL – SZCZECIN 
Z każdego dnia jazdy będę zdawał relacje,więc zapraszam do obserwowania akcji i naszego pięknego kraju jakim jest POLSKA,który będę relacjonował.
I wszyscy razem w jednym tempie, przyspieszymy SEBASTIANOWI doprowadzić go do pełni zdrowia i pomóżmy mu spełnić jego najskrytsze marzenia.
Numer konta SEBASTIANA – taki jak na plakacie, czyli :
18 1090 1203 0000 0001 4489 9489
Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka 
#rower #wycieczkirowerowe #podrozerowerowe #zwiedznie #turystykarowerowa #pasjahobby #turystka #podróże #wycieczki #jazdanarowerze #miocyclo #mtb

źródło:MTB KOŁO TEAM

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com