W dniu wczorajszym na Pływalni Miejskiej w Kole, odbyły się II Mistrzostwa Miasta Koła w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Koła, których gospodarzem był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Huragan Koło. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Miasta Koła dr Krzysztof Witkowski. Ponadto Urząd Miejski ufundował dwie statuetki.  Partnerami akcji byli: Urząd Miejski w Kole oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole. Zawody odbyły się m.in.: dzięki dotacji uzyskanej z Gminy Miejskiej w Kole na Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. 

Na zawody wpłynęło 114 zgłoszeń z różnych klubów m.in.: Koło,Kłodawa, Turek, Konin, Ostrów Wielkopolski, Słupca, Ostrzeszów. Udział w zawodach wzięło 103 uczestników.

Zwycięzcy otrzymali medale i statuetki, natomiast wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe upominki dzięki sponsorom, wśród których znaleźli się m.in.: Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe w Kole, Firma Wood – Mizer,  MZEC w Kole, KUPIEC, SEGLA, Wypożyczalnia ROBMAX.pl, MZWiK w Kole, Drogerie Polskie, ARTPAP Artykuły biurowe, Direkt Outlet, P.P.U.H CERTO-STAL S.C, UBEZPIECZENIA Weronika Wiśniewska, Słodki Młyn – Pracownia tortów artystycznych. Wyniki zawodów będą dostępne wkrótce.

Zwycięzcom i uczestnikom II Mistrzostw Miasta Koła w pływaniu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

 

 

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

żródło:Kolskiefakty.pl