11 maja 2024 roku na boisku ORLIK przy ulicy Dąbrowskiego w Kole odbędzie się I Charytatywny turniej piłki nożnej im. naszego Przyjaciela Mariusza Ostrowskiego. Impreza niesie za sobą trzy główne cele: upamiętnienie Mariusza, zebranie pieniążków i wsparcie naszego wychowanka Nikodema Wolskiego, który dzielnie walczy z chorobą, a także spędzenie czasu wspólnie na sportowo wraz z rodzinką. Kilka słów o Mariuszu i Nikodemie.

Mariusz to były piłkarz klubów lokalnych Olimpii Koło, Warty Dobrów i Orła Grzegorzew i były pracownik Miejskiej Komendy Policji w Kole, a przede wszystkim nasz Przyjaciel którego ciągle mamy w serduchu i chcemy chociaż w taki sposób upamiętnić jego osobę. Mariusz zawsze chętnie brał udział w różnych turniejach, a tym bardziej był zawsze gdy ktoś potrzebował pomocy uznaliśmy więc, że taka formuła turnieju będzie idealnie pasować.

Nikodem to nasz były uczeń i zawodnik w oddziałach sportowych w SP 2 Koło, który żyje sportem zarówno piłką nożną jak i w ostatnim czasie boksem, jednak los postawił przed nim poważne wyzwanie jakim jest zmaganie się z nowotworem. Nikoś zawsze był charakterny i wiemy, że jest bardzo silny, natomiast potrzebuje trochę naszego wsparcia w tej walce i nie ukrywam, że liczymy w tym dniu na Was !!!
W turnieju mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia w górę, jednak koniecznie opiekun musi być osobą pełnoletnią. Liczba zespołów nie ograniczona. Podczas turnieju czekać będą również atrakcje dla najmłodszych ale o tym w kolejnych postach.
Organizatorami turnieju jest grupa przyjaciół Mariusza i Rada rodziców przy SP2 Koło.
Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, sponsorom, instytucjom, które już mocno włączyły się w to wydarzenie jest Was tyle, że na pewno krótka wzmianka pojawi się w następnym poście.
Dzięki wsparciu wielu dobrych ludzi za co serdecznie dziękujemy, nasz turniej stanie się również świetnym miejsce by spędzić czas w sobotę z rodziną. Już 11 maja na boisku Orlik przy ul. Dąbrowskiego oprócz wielu meczów czekać będzie na najmłodszych wiele atrakcji. Możecie spodziewać się dmuchanej zjeżdżalni, wozów policyjnych i strażackich, motorów, pokazów sztuk walki, toru przeszkód dla najmłodszych, animacji, malowania twarzy, robienia fryzur i tatuaży. Dla chcących zjeść jakieś pyszne ciacho lub kiełbaskę z grilla, wypić dobrą kawę i w ten sposób również wesprzeć naszą inicjatywę czekać będą kąciki ze smakołykami. Warto podkreślić, że nasze wydarzenie objął patronatem Burmistrz Miasta Koła. Jak sami widzicie zapowiada się przednia zabawa, zarówno ta sportowa jak i rekreacyjna. Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę. Już dziś Wszystkich zapraszamy.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com