Tegoroczne Grand Prix Koło rozpocznie się 19 marca a otworzy je bieg na 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit. Uczestnicy wyruszą na trasę z bieżni Stadionu Miejskiego w Kole, a trasa prowadzić będzie wałami nadwarciańskimi. Start biegu zaplanowano na godzinę 10:00.
Następnie 9 kwietnia zostanie rozegrany bieg na 10 km o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Start i meta wyścigu zlokalizowana będzie przy Restauracji Gośniniec Zerwikaptur w Dąbrowicach Starych. Początek zawodów o godzinie 9:00.
7 maja wystartuje Bieg o Puchar Prezesa Firmy Andre na dystansie 5 km. Bieg powtórnie zlokalizowany będzie na Stadionie Miejskim a zawodnicy tym razem stawiają się na starcie o godzinie 10:00.
Finał imprezy zaplanowano na 28 maja. Grand Prix Koło 2022 zakończy się biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Ten bieg także odbędzie się na Stadionie. Start, a jakże, o godzinie 10:00.
W każdym biegu maksymalnie może wziąć udział 200 uczestników. Opłata startowa na jeden z wybranych biegów wynosi 40 zł, a za cały cykl 100 zł. Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zgłoszenia można dokonywać na stronie:
źródło:Grand Prix Koło