AMB Technic dołącza do #GaszynChallenge

Ogólnopolska akcja wspierająca dzieci chore na SMA dotarła do Koła za sprawą pracowników AMB Technic wykonujących #GaszynChallenge. Kolejne firmy mają okazję dołączyć do akcji dzięki nominacji kolskiego przedsiębiorcy.

#GaszynChallenge to internetowe wyzwanie, polegające na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów i wpłaceniu dowolnej kwoty na leczenie dziecka z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Początkowo akcja miała pomóc zebrać środki na leczenie półtorarocznego Wojtka Howisa. Wkrótce rozrosła się tak, że powstała specjalna strona www.napompowani.com, gdzie można poznać kolejne maluchy czekające na pomoc. Po osiągnięciu 9 milionów złotych, kwoty niezbędnej na terapię Wojtka, akcja nie zatrzymuje się, a ochotnicy pomagają kolejnym dzieciom.

Udział w wyzwaniu wzięli już m.in. żołnierze Wojska Polskiego, policjanci, muzycy i przedstawiciele wielu innych branż. Wśród nich znalazła się kolska firma AMB Technic, której pracownicy połączyli wysiłek fizyczny z pomocą potrzebującym maluchom i ochoczo zabrali się do robienia pompek. Wciąż można wziąć udział w wyzwaniu, a dzięki nominacjom AMB Technic kolejne firmy mają okazję wykazać się formą w słusznym celu. Wskazane do dalszej zabawy zostały: Andre Abrasive Articles, Agronas sp. z o.o. oraz kolskie oddziały Wood-Mizer, Geberit, Sokołów, Wipasz S.A. i Saint-Gobain. Hasztag #GaszynChallenge bije rekordy popularności – sprawmy, aby mieszkańcy Koła mieli w tym swój udział.

#gaszynchallenge

#gaszynchallenge w AMB Technic ??Pompujemy dla dzieciaków! Pomaganie jest fajne ?Wyzwanie jest proste, wykonujemy 10 pompek/przysiadów, jego celem jest zebranie pieniędzy na dzieci z SMA.Link do zbiórek: https://www.siepomaga.pl/szukaj?query=smaJeśli nominowane osoby wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dziecka z SMA. AMB Technic nominuje:ANDRE ABRASIVE ARTICLESWood-Mizer siedziba w KoleGeberit Oddział w KoleSokołów Oddział w KoleWipasz S.A. Oddział w KoleAgronas Sp Z ooSaint-Gobain Oddział w Kole

Opublikowany przez AMB Technic – Systemy dozujące – Aktywacja powierzchni Środa, 24 czerwca 2020

autor:ambtechnic Koło

foto:ambtechnic Koło

źródło:YouTube/ambtechnic 

 

Leave a comment