Festyn na zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kościelcu  
W piękny, słoneczny dzień, 18 czerwca 2024 roku, społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelcu zgromadziła się na szkolnym boisku, aby wspólnie pożegnać mijający rok szkolny i powitać zbliżające się wakacje. Na zaproszenie Rady Rodziców, Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego, tłumy dzieci, młodzieży i rodziców hucznie świętowały ten wyjątkowy dzień.
Już od samego początku festynu atmosfera była wyjątkowa. Dzieci nie mogły doczekać się beztroskich dni wolnych od nauki, a dorośli z przyjemnością obserwowali ich radość i entuzjazm. Animatorzy i wodzirej zadbali o to, aby nikomu nie zabrakło rozrywki. Przygotowano szereg gier i zabaw sportowych. Dla spragnionych mocnych wrażeń czekały duże, kolorowe dmuchańce, a w fotobudce można było uwiecznić niezapomniane chwile z przyjaciółmi. Jedną z największych atrakcji festynu był pokaz strażaków z OSP Straszków. Dzieci z podziwem obserwowały wozy strażackie i z zapartym tchem śledziły pokaz ratownictwa. Dla miłośników koni przygotowano natomiast przejażdżki konne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Odbyły się również loterie fantowe, w których można było wygrać ciekawe nagrody. Oczywiście, podczas festynu nie mogło zabraknąć pysznego jedzenia i napojów: słodkich przekąsek, orzeźwiających napojów oraz aromatycznych kiełbasek z grilla przygotowanych dla uczestników zabawy.
Festyn w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu był wspaniałym zwieńczeniem mijającego roku szkolnego. Ten wyjątkowy dzień dostarczył wszystkim wiele radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. Był to czas beztroskiej zabawy, wspólnego świętowania i budowania więzi w społeczności szkolnej.
źródło: Kolskiefakty.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com