EM- GROUP Multimedia – nowoczesne wyposażenie dla szkół i przedszkoli
Firma EM- GROUP Multimedia, założona w 2018 roku jest wiodącym dostawcą sprzętu multimedialnego dla szkół i przedszkoli oraz klientów indywidualnych. Przez te lata zdobyła zaufanie wielu klientów, dzięki wysokiej jakości usług, rzetelności i profesjonalnemu podejściu.
EM– GROUP MULTIMEDIA posiada w swojej ofercie szeroki wybór usług i produktów.
Oferta firmy obejmuje szeroki wybór urządzeń audiowizualnych, w tym: monitory interaktywne, tablice interaktywne, roboty edukacyjne, laptopy, gazetki multimedialne, podłogi interaktywne, projektory czy meble szkolne.
Oprócz szerokiej gamy produktów EM- GROUP Multimedia oferuje również:
• Montaż i konfigurację sprzętu multimedialnego w szkołach i innych placówkach administracyjnych.
Specjalizacją firmy jest montaż i konfiguracja sprzętu multimedialnego w szkołach i przedszkolach, a także zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego. Dzięki doświadczeniu i wiedzy swoich pracowników, firma zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie wyposażenia placówek edukacyjnych w nowoczesne technologie.
• Organizację szkoleń dla nauczycieli dotyczących efektywnego wykorzystania sprzętu w procesie dydaktycznym.
EM- GROUP Multimedia prowadzi również szkolenia z obsługi sprzętu multimedialnego dla nauczycieli i pracowników administracji szkolnej. Szkolenia obejmują zagadnienia związane z podstawami obsługi sprzętu, sposobami wykorzystania pełnego potencjału dostępnych rozwiązań w procesie nauczania oraz metodami wdrażania technologii multimedialnych w szkole.
Głównym zadaniem firmy jest również doradztwo techniczne i konsultacje przy wyborze odpowiedniego dla danej placówki sprzętu multimedialnego, takiego który spełni oczekiwania i potrzeby klientów.
• Udział w konferencjach i targach edukacyjnych, gdzie prezentuje najnowsze, innowacyjne technologie multimedialne dostępne na rynku.
Udział firmy EM- GROUP Multimedia w konferencjach edukacyjnych daje jej klientom wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala firmie na poznanie najnowszych trendów w edukacji, co umożliwia jej dostosowanie oferty do potrzeb klientów. Udział w konferencjach to także okazja do nawiązania kontaktów z innymi firmami z branży edukacyjnej, co może prowadzić do współpracy i wymiany doświadczeń. Doskonałą okazją do zaprezentowania szerokie gamy innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych był w październiku 2023 r. Ogólnopolski Kongres dla Placówek Niepublicznych, czy udział w 18. Konferencji Nowoczesne pn. Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej w Radomiu. W styczniu tego roku firma EM-GROUP Multimedia uczestniczyła w konferencji dla placówek przedszkolnych pn. NOWOCZESNE PRZEDSZKOLE. Głównym celem udziału w tych wydarzeniach jest dzielenie się nowoczesnymi praktykami nauczania, innowacyjnymi rozwiązaniami, inspirującymi pomysłami oraz tak ważną w tej kwestii wymianą doświadczeń. Dzięki uczestnictwu w w/w wydarzeniach firma ma możliwość nawiązania kontaktów z nowymi klientami i poszerzania swojej oferty.
W ramach swojej działalności firma zrealizowała wiele projektów wyposażenia szkół i przedszkoli w nowoczesne technologie multimedialne na terenie miasta Koła i powiatu kolskiego.
Wśród nich znajdują się projekty zrealizowane między innymi w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kościelcu, Szkole Podstawowej nr 2 w Kole, Szkole Podstawowej nr 3 w Kole, Szkole Podstawowej nr 4 w Kole, Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Kole oraz wszystkie szkołach średnich powiatu kolskiego.
Wszystkie oferowane przez EM- GROUP Multimedia usługi mają na celu wspieranie procesu edukacyjnego i umożliwianie wykorzystania nowoczesnych narzędzi multimedialnych w nauczaniu.
Od jesieni 2020 roku na czele zarządu spółki znajdziemy współwłaściciel i głównego udziałowca, Mariusza Brodziaka, który stawia na najwyższą jakość świadczonych usług oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Doświadczenie Prezesa Zarządu podparte działaniami
z podmiotami edukacyjnymi na terenie miasta Koło i powiatu Kolskiego oraz w ogólnopolskiej branży oświatowej od ponad 13 lat sprawia, że już dzisiaj firma postrzegana jest przez ogólnoświatowych i polskich producentów oraz dystrybutorów jako firma godna zaufania , sumienna i rzetelna o czym świadczyć może uzyskiwanie przez nią certyfikatów partnerstwa na poziomie GOLD i PLATINIUM Partner.
EM- GROUP Multimedia jest firmą, która z powodzeniem łączy nowoczesne technologie z innowacyjną edukacją. Dzięki proponowanym rozwiązaniom sprzętu informatycznego i programom edukacyjnym wchodzących w skład interaktywnego środowiska nauczania firma przyczynia się do uatrakcyjnienia procesu nauczania w szkołach i przedszkolach.
źródło: Kolskiefakty.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com