Dzień Najzdolniejszej Młodzieży Wood-Mizer 
15 lipca 2021 zapisuje się w kalendarzu wydarzeń Wood-Mizer jako dzień inauguracji Konkursu Nagród Specjalnych Prezesa WMI dla Najzdolniejszej Młodzieży w roku szkolnym 2020/2021. Już po raz trzeci byliśmy świadkami rozstrzygnięcia konkursu na najlepsze świadectwo szkolne dzieci pracowników firmy Wood-Mizer. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych – dla uczniów klas IV-VI oraz dla uczniów klas VII-VIII.
Spośród ponad 60 zgłoszonych świadectw z tzw. „czerwonym paskiem” wyłoniono dwóch najzdolniejszych uczestników: Bartosza Łodygowskiego (średnia ocen 6,0), oraz Bartłosza Hauffa (średnia ocen 5,53). Za swoje wyniki, ci najlepsi uczniowie otrzymali osobiście wybrane rowery, a spośród pozostałych zgłoszeń rozlosowano 4 karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie sportowym.
Wszyscy pozostali uczniowie otrzymali przydatne zestawy akcesoriów plażowych i dyplomy z gratulacjami od pana Roberta Bagińskiego, Prezesa WMI. Ceremonię wręczenia nagród zaszczycił gość specjalny pan John Smith, Prezydent Wood-Mizer Holdings, który właśnie w tym czasie przebywał z wizytą w naszej firmie. Jego obecność okazuje się nader symboliczna, gdyż właśnie z jego inicjatywy powstał Konkurs Dla Najzdolniejszej Młodzieży, który ma zadanie promować tych najlepszych uczniów i zachęcać wszystkich pozostałych do intensywnej nauki. Mamy dużą nadzieję, że tym sposobem dodamy młodzieży jeszcze więcej motywacji i siły do nauki, a w przyszłości być może chęci do rozwijania swojej kariery zawodowej właśnie w firmie Wood-Mizer.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom konkursu bardzo dobrych wyników w nauce i życzymy im dalszych sukcesów w pogłębianiu wiedzy. Do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu – już za rok!
źródło:Wood-Mizer
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com