Burmistrz i pracownicy Urzędu Miasta w Kole podjęli charytatywny challenge na kolskim rynku.

Sportowa akcja charytatywna nie zwalnia tempa. Angażuje się w nią wiele osób i instytucji.   Wszystko w szczytnym celu. Burmistrza i pracowników Urzędu Miejskiego w Kole do wykonania challenge nominowała Lilianna Podkańska. Urząd Miejski w Kole podjął wyzwanie, które zostało zrealizowane w dniu dzisiejszym na placu przed Ratuszem Miejskim w Kole.

Do akcji przyłączyli się pracownicy Urzędu Miejskiego w Kole na czele z burmistrzem Krzysztofem Witkowskim i wiceburmistrzem panem Lechem Brzezińskim. Zasady nie zmieniły się, a zadaniem nominowanych było wykonanie 10 pompek lub 10 przysiadów. A wszystko dla Sandry dla i innych dzieci chorych na SMA. Jak wspomniał w wywiadzie Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski  – „Chociaż nie jesteśmy tak wysportowani jak Liliana, postaraliśmy się najlepiej jak mogliśmy”.  Uczestnicy akcji świetnie poradzili sobie z wyzwaniem.

Do kolejnego challenge nominowano Pana Tomasza Sobolewskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kole, wraz z radnymi oraz pracowników Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Kole.

Aby pomóc wystarczy wpłacić małą kwotę (5 zł lub więcej na konto zbiórki).  Dla nas mała, dla niej tak wiele znaczy. Wszystko o akcji pomocy dla Sandry, można znaleźć pod linkiem:

https://www.siepomaga.pl/sandra?fbclid=IwAR3ShQzoEdVl5bEiIDNQ5LTRABl_KSEvpLs8H3N21PLXFnKjllnLuUIlw6I

 

 

 

autor:Kolskiefakty.pl

Foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:YouTube/Kolskiefakty.pl

Przepraszamy za błąd literowy,który pojawił się w materiale video.Kolskiefakty.pl

 

 

 

 

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com