Akademia Piłkarska Reissa wróciła do gry i zaprasza na #bezpiecznytrening!

W Kole, po ponad 2 miesiącach przerwy, szkolenie najmłodszych mieszkańców z zakresu piłki nożnej znów jest możliwe. Akademia Piłkarska Reissa, jako jeden z pierwszych klubów, opracował kompleksowe wytyczne zgodne z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, by treningi były w pełni bezpieczne i komfortowe.

Bezpieczne treningi cechują się m.in.:
• udziałem maksymalnie 14 zawodników w treningu,
• zachowaniem bezpiecznej odległości między zawodnikami w trakcie zajęć
• regularną dezynfekcją rąk zawodników oraz sprzętu treningowego
• specjalnie przygotowanymi planami treningowymi, które pozwalają rozwijać indywidualne umiejętności adeptów piłki nożnej.

Akademia spełnia wszystkie wymogi, a co więcej, oprócz 2 treningów w godzinach popołudniowych na boiskach przy ul. Dąbrowskiego 9 i ul. Szkolnej, zapewnia również kompleksowe materiały online w ramach stworzonej Akademii Piłkarskiej Online. Każdy zawodnik otrzymuje dodatkowo treningi online, zadania domowe, gry i artykuły, które realizować może w domu.

„Niezmiennie od lat, bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas priorytetem, dlatego wprowadziliśmy szereg zmian i zasad w funkcjonowaniu wznowionych treningów, które mają na celu chronić zarówno zawodników, jak i trenerów oraz rodziców” – mówi prezes Akademii, Piotr Matecki.

Co ważne, Akademia uruchomiła specjalne grupy treningowe dla wszystkich zainteresowanych nowych zawodników. Naborami objęte są grupy: skrzat (4-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat), oraz młodzik (12-13 lat). W 2 próbnych treningach mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Co ważne, grupy treningowe dopasowane są wiekiem oraz umiejętnościami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój każdego małego piłkarza. Każdy uczestnik treningów objęty jest również ubezpieczeniem, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo.

Wykorzystaj najlepszą porę roku do aktywności na świeżym powietrzu i umów się na zapoznawcze zajęcia. Dowiedz się więcej o miejscu i godzinach treningów u koordynatora Pawła Mirkiewicza pod numerem telefonu 601690922 lub mailem p.mirkiewicz@akademiareissa.pl.

Zadbaj o aktywność swojego dziecka, gdy nie odbywają się zajęcia ruchowe w przedszkolach oraz lekcje wf-u w szkołach i dołącz do biało-pomarańczowej drużyny.

Źródło: Akademia Piłkarska Reissa

Leave a comment

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com