24 września 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, zadebiutowała w Kole. Sklep holenderskiej marki znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Zielonej 5, w budynku, w którym działa również hotel. Na odwiedzających czeka ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. ciepłe kapcie i szlafroki, luksusowy kalendarz adwentowy z kolorowymi kosmetykami, przysmaki i akcesoria dla psów oraz lakiery do prac malarskich.

– Koło świetnie wpisuje się w plany rozwoju Action w Polsce, ponieważ jednym z naszych celów na 2020 rok jest rozbudowa sieci sklepów w centralnej części kraju. Ponadto to pierwsze miasto we wschodniej Wielkopolsce, do którego wprowadzamy markę Action, dlatego ma dla nas strategiczne znaczenie. Na lokalizację marketu wybraliśmy dobrze znany mieszkańcom punkt handlowy w ścisłym centrum. Mamy więc nadzieję, że będzie im do nas zawsze po drodze – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. – W trosce o komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, wyposażyliśmy sklep w środki dezynfekujące i ekrany ochronne przy kasach. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans – dodaje Sławomir Nitek.

W samym centrum

Lokalizacja, w której znajduje się Action, to dobre miejsce na większe zakupy. W pobliżu działają duże sklepy z elektroniką oraz sprzętem RTV i AGD, a także znany market spożywczy i sklep z profesjonalnymi urządzeniami i narzędziami do ogrodu. Dzięki położeniu w odległości niecałych 200 metrów od skrzyżowania ulic Henryka Sienkiewicza i Toruńskiej, miejsce jest świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta oraz okolicznymi miejscowościami. Na zmotoryzowanych klientów czeka parking z około 60 miejscami postojowymi.

Rozpocznij dobrze jesień

Action jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 1240 m² i oferuje klientom artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Obecnie Action poleca szczególnie jesienne dekoracje oraz produkty, które umilą chłodniejsze wieczory – przykładem może być cała gama tekstyliów, w tym ciepłe koce i pledy, poduszki, pościel czy ręczniki, a także akcesoria do pieczenia, nici do haftowania i szydełkowania oraz zestawy kreatywne i gry dla dzieci. Osoby, które chcą zadbać o dobrą kondycję, z pewnością zainteresują takie artykuły jak taśma elastyczna, skakanka czy mata do jogi. Po treningu lub stresującym dniu warto się zrelaksować. W Action nie brakuje produktów potrzebnych do przygotowania domowego SPA – kul do kąpieli, peelingów, różnego rodzaju maseczek na twarz, żeli i kremów oraz świeczek zapachowych. Z kolei rodzice, którzy chcą uzupełnić wyprawkę szkolną dla swoich dzieci, znajdą tu przeróżne zeszyty i notatniki, długopisy, kredki, plecaki, piórniki, przybory matematyczne, organizery na biurko, pojemniki na żywność oraz bidony. Przydatne, również dorosłym, mogą okazać się kable USB, słuchawki, power bank czy etui na telefon.

O ACTION

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

Action posiada obecnie 81 sklepów w Polsce i zatrudnia tu ponad 1000 osób.

Więcej informacji na: https://www.action.com/pl-pl

autor:ACTION

foto:ACTION

źródło:Kolskiefakty.pl

 

Leave a comment