Już w najbliższą niedzielę tj. 30 stycznia br. odbędzie się  jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem to szeroko pojęta okulistyka dziecięca pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, mbędzie tematem przewodnim Finału WOŚP. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów.

Od kilka lat w zbiórkę WOŚP aktywnie włącza się Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole na czelem z Prezesem Robertem Gajdą. Podczas tegorocznego finału będą Państwo mogli wylicytować bilet wstępu dla rodziny lub 4 osób na zwiedzanie MZWiK wraz z przewodnikiem, którym będzie sam Prezes Robert Gajda. W programie znajduje się m.in.: zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody, Labolatorium, nowo wybudowanej oczyszczalni ścieków oraz przejazd specjalistycznym pojazdem.

Robert Gajda od wielu lat jest wolontariuszem WOŚP.  Podobnie jak w zeszłym roku postanowił dołożyć przy współpracy  z właścicielem Jeziora Korzecznik, Radosławem Borowiakiem swoją cegiełkę w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania są trzy doby nauki karpiowania z Robert Gajda na Łowisku Korzecznik. W tym roku jedna licytacja będzie odbywać się stacjonarnie w Kole podczas finału, a druga na Facebook-u Roberta Gajdy. Osoba, która wylicytuje  najwyższą kwotę  i wpłaci ją do eskarbonka.wośp pod poniższym linkiem, będzie gościem Pana Roberta na Jeziorze Korzecznik. Oczywiście już teraz można włączyć się do licytacji.Linki poniżej:

e-skarbonka WOŚP Robert Gajda 

Licytacja WOŚP Robert Gajda Jezioro Korzecznik

 

 

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl