16 Zlot Motocykli I Automobili połączony z Festiwalem Bluesa w Kole.

W dniach 24 – 25 czerwca, po raz kolejny odbył się cieszący się dużą popularnością Koło Bluesa Festival połączony z Międzynarodowym Zlotem Motocykli i Automobili. W tym roku wypada 16. edycja przedsięwzięcia. Organizatorem Koło Bluesa jest Gmina Miejska Koło, a Zlotu Motocyklowego IPMC Klub 240 Koło. Dwudniowa impreza, która odbyła się na nadwarciańskich błoniach przyciągnęła wielu fanów nie tylko festiwalu, ale również zlot, którzy przyjechali do nas z całej Polski. Wspólna impreza była prawdziwa gratką dla fanów motocykli, quadów, krosów, ale też zabytkowych pojazdów, które można było zobaczyć podczas sobotniej parady ulicami naszego miasta. Uczestnicy zlot mogli pochwalić się swoimi maszynami oraz wymienić doświadczeniami. Na ulicy Powstańców Wlkp. w odbył się pokaz freestyle’u. Akrobacje na motorze, quadzie czy rowerze podziwiali licznie zebrani w tym miejscu mieszkańcy.
Na scenie festiwalowej nie mogło zabraknąć wielkich gwiazdy muzyki blues, pop, rock & roll, soul. W miasteczku zlotowym w piątek na SCENIE WOLNYCH LUDZI wystąpili SZULERZY, KONKUBENT, HAPPYSAD, oraz eRii, zaś w sobotę podczas Gali NIEBIESKIE PTAKI – JOHNNY TRZY PALCE, K.A.S.A. KRZYSZTOF KASOWSKI, PÜDELSI i ANIELSKI ORSZAK.
Przy stoisku Fundacji DKMS wszyscy chętni mieli szansę zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Świetne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez lokalnych wspierają liczni współorganizatorzy, sponsorzy i przyjaciele.
Był to niesamowicie gorący weekend, pełen dobrej muzyki i niesamowitego klimatu.

autor:Kolskiefakty.pl

foto/video:Kolskiefakty.pl

źródło:Kolskiefakty.pl